03 Mayıs 2013 #1777503

Adana Büyükşehir Belediyesi Dolmuşlar Sürekli Dolu Geliyor!

Yüreğir belediyesinin yanındaki Aksantaş Toki konutlarında oturmaktayım üniversiteye yakın olduğu ve ulaşımın kolay olabileceğini düşündüğüm için evimi oradan kiraladım fakat 9 aydır hergün mesaime geç gelmekteyim nedeni ise yavuzlardan balcalıya giden dolmuşlar yaklaşık 40 dk beklememe rağmen boş dolmuş bulamıyorum. En azından mesai saatlerinin yoğun olduğu saatlerde sabah 7-8 dolmuş sayısı artırılsa yada güzergahta hiç kırmızı otobüs veya mavi canlar balcalıya gelmemektedir, Ulaşım rahatlatma yoluna bir çözüm yolu bulunsa ben ve benim gibi bu durumdan mağdur arkadaşlarımız için iyi olacağını düşünmekteyim.

Nesrin 242 Okunma

Cevaplar

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi18 Aralık 2013

    Sn. Nesrin SARI Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz şikayetiniz incelenmiş olup; Ulaşım Koordinasyon Merkezi kararıyla,güzergah düzenlemesi taleplerinin belediyemizce hazırlanacak ulaşım ana planı kapsamında değerlendirileceği için ulaşım ana planı tamamlanıncaya kadar Özel Halk Otobüsleri ve Özel Minibüs Kooperatifleri ile ilgili güzergah taleplerinin reddedilmesinin uygunluğuna karar verilmiş olması nedeniyle bahse konu güzergah düzenlemesinin uygun olmadığı değerlendirilmektedir. Bilgilerinize arz ederim.

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın Nesrin SARI Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz şikayetinizle ilgili evrakınız Ulaşım Daire Başkanlığı'na iletilmiştir. Ayrıca istek ve şikayetlerinizle ilgili Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü ve ya 153 Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön