31 Ocak 2014 #2268943

Adana Büyükşehir Beld. Yağmur Yağdı mı Ne Yolda Kaldırımda Yürünüyor!

Şikayetimi Cemalpaşa Mah. olarak yazdım ama inanıyorum ki tüm Adana'da durum aynıdır. Bir kaç gün öncesine kadar hava yağışlı idi, fakat yollarda ve kaldırımlarda yürünmüyor


Adana Büyükşehir Belediyesi sözüm ona yolları ve kaldırımları yaptı fakat Gazipaşa Blv, Atatürk Blv, Ziyapaşa Blv, Toros Cad, Ordu Cad ve bu civara ait bilumum ara sokaklar da belediye çalışmalar yaptı fakat bu çalışmaların hepsi yarım yamalak her yer çamur içinde vatandaşa göstermelik olarak yollar, kaldırımlar ve orta refüjler düzenlendi!


Yağmurdan değil ama yollarda karşıdan karşıya geçerken çamurlu su birikintilerinden arabaların sıçratmış olduğu sudan ıslandık ve orta refüjlerde yayalar geçemiyor su birikiyor!

Fatih 366 Okunma

Cevaplar

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi10 Şubat 2014

    Sn: Fatih AKINCI Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz şikayetiniz incelenmiş olup; Cemalpaşa Mahallesi,Atatürk Bulvarı,Gazipaşa Bulvarı,Ziyapaşa Bulvarı,Toros ve Ordu Caddeleri yol güzergahları ve civarındaki ara sokak yollarının olumsuzluğundan bahsedilmektedir. Söz konusu yollarda yapılan inceleme sonucunda bir olumsuzluğa rastlanmamıştır. Diğer yerlerde oluşan olumsuzluklar programımız dahilinde giderilecektir.Diğer civardaki ara sokaklar ise Seyhan İlçe Belediyesi sorumluluğundadır. Bilgilerinize arz ederim.

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sn:Fatih AKINCI Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili evrakınız Fen İşleri Daire Başkanlığı'na havale edilmiştir. Konu ile ilgili gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca istek ve şikayetleriniz ile ilgili Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'ne veya 153 Çağrı Merkezine başvuruda bulunabilirsiniz. Bilgilerinize arz ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön