03 Temmuz 2013

Adana Büyükşehir Belediyesi Okullar Kapanınca Sefer Saati Değişti!

Adana Sarıçam Sofulu'da oturuyorum. Balcalı'dan kalkış yapan kırmızı 118 belediye otobüsü 07:00 de kalkması gerekirken, okullar kapanınca saatler 15 dk ileri aldılar ve biz işe geç kalıyoruz. Zor durumdayız.

Nuray 105 Okunma

Cevaplar

  • Nuray14 Temmuz 2013

    personelle ilgili sorunumuz yok biz çalışanlarıda düşünüp saatlerin ona göre ayarlanmasını ve seferlerin daha sıklıkla olmasını istiyoruz.

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Sn. Nuray TERELİ Göndermiş olduğunuz şikayet incelenmiş olup 118 No'lu hattımızda,yaz saati uygulamasına gidilmiştir. 118 No'lu hattımıza 08:00'da Eski Vilayetten kalkan ek servis eklenmiştir.İmkanlarımızın artması durumunda ise Balcalı'dan kalkacak şekilde ek servis eklenmesi de çalışmalarımız dahilindedir. Bilgilerinize arz ederim.

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Sn. Nuray TERELİ Başvurunuzda belitmiş olduğunuz şikayetlerinizle ilgili evrakınız Ulaşım Daire Başkanlığı'na havale edilmiştir. Konu ile ilgili gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca istek ve şikayetlerinizle ilgili Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'ne veya 153 Çağrı Merkezine başvuru yapabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön