06 Temmuz 2013

Adana Büyükşehir Belediyesi Koku Rahatsız Ediyor!

B*** tavuk fabrikası yakınında Sarı Hamzalı Mahallesinde oturuyoruz . Fabrikadan akşam saatlerinde kötü koku geliyor . İnsanlar çok kötü etkileniyor. Bu problemin çözülmesini mahalleli olarak istiyoruz.

Serkan 75 Okunma

Cevaplar

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi05 Aralık 2013

    Sn. Serkan KARACA Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili Daire Başkanlığımıza bağlı Zabıta ekiplerince söz konusu yerde gerekli çalışmalar yapılmış olup,söz konusu fabrikanın Belediyemizden almış olduğu İşyeri Açma ve Çalışma Ruhsatının olduğu görülmüştür.Kötü koku yayarak çevreyi rahatsız etmesiyle ilgili değerlendirmenin yapılması ve sonucundan tarafınıza bilgi verilmesi için Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı'na yazı gönderildiği hususunu; Bilgilerinize arz ederim.

  • Adana Büyükşehir Belediyesi Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Sn. Serkan KARACA Başvurunuzda belirtmiş olduğunuz şikayetlerinizle ilgili evrakınız Zabıta Daire Başkanlığı'na havale edilmiştir. Konu ile ilgili gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir. Ayrıca istek ve şikayetlerinizle ilgili Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'ne veya 153 Çağrı Merkezine başvuru yapabilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön