Adalya Doğalgaz Ulaşabilirseniz Derdinizi Anlatırsınız!

Alev Ş. |

Adalya Doğalgaz sitenin işlerini yaptı. Yapım aşaması ayrı bir kaostu. Şimdi de sayaç takılma kabusu başladı. Koskoca Antalya'da sayaç takabilen sadece 2 elemanları varmış. Onlarda başka bölgedeler kaç gündür. 2 kişi koskoca Antalya'ya nasıl yetişebilir? Bu şirketler nasıl bir iş programı ve çalışma prensibi içerisindeler? Doğalgaz Antalya'ya geldi sevinemedik bile. Bir sürü firma çıktı bir çoğu ortadan kayboldu. Kalanlarında eleman sayısı yetersiz. Koskoca Antalya'da 2 kişi sayaç takıyormuş düşünün artık nasıl bir firma?

Etiketler :

Abonelik İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Alev Ş.
  19 Eylül
  09:57

  Tamamen yalan yanlış bilgidir. Adalya doğalzgaz son derece kötü çalışmıştır. Ev içerisindeki çalışmaları da kötü idi. Eve ayakkabı ile girdiler galoşları bile yoktu. Ayrıca çalışma için aradığımda sadece iki adamımız var onlarda bu hafta konyaaltında haftaya laraya gelebilir dediler. Lütfen bu firmanın açıklamalarına itibar etmeyiniz.

 • Alev Ş.
  10 Eylül
  17:02

  Kesinlikle yanlış bilgi veriyorsunuz. Memnun olmayan bir sürü kişi var. Hem düzensiz hem çok kirleterek hem de gecikmeli yaptınız işleri.

 • 10 Eylül
  11:30

  Adalya Doğalgaz olarak kiracısı olduğunuz sitede 30 adet daire tesisat işlemleri yapıldı müşterilere tek tek bilgi verildi ve diğer müşterilerimizde herhangi aksaklık olmadı siz proje onayından sonra sayaç ücretini gaz dağıtım firmasına zamanında yatırmadığınız için bizim programımızı aksatmış bulunmaktasınız bu sebepten dolayı sayacınız bir sonraki gün takılmış ve gaz açımınız gerçekleştirilmiştir.