01 Ekim 2018
#10967639

Adalet Bakanlığı Yaklaşık 3 Yıldır Temyiz Sonucu Bekliyoruz

20 yıl önce aldığım daire, kooperatif yer sahipleriyle anlaşmazlığa düştüğü için tapularımızı alamıyoruz. 2 defa mahkemeyi kazanmış 1 defa temyizden dönmüştür. Şu an da yaklaşık 3 yıldır temyiz sonucu bekliyoruz. Komşularımın çoğu vefat etti. Tapularımızı bir 50 yıl sonra mı alacağız?

Mete Mete 1.080 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mete31 Ekim 2018

    Ben kişisel bilgi ya da Detay istemedim. Merak ediyorum 20 yıldır sağlanamayan adalet ne zaman sağlanacak sağlandığında da adalet yerine gelmiş mi olacak.

  • Adalet Bakanlığı Temsilcisi22 Ekim 2018

    Sayın İLGİLİ Başvurduğunuz yöntemle, kötü niyetli kişilerce başkalarının adı kullanılarak başvuruda bulunup, bu suretle gerçek kişilere ait önemli bilgilerin ele geçirilebileceği düşüncesiyle istediğinize olumlu cevap verilememiştir. Ancak, resmi nitelikli başvuru usullerinden olan ve Internet üzerinden kısa adı "Bilgi Edinme" olan Adalet Bakanlığı Müsteşarlık Makamı Bilgi Edinme Bürosu veya kısa adı "Bimer" olan Cumhurbaşkanlığı CİMER İletişim Merkezi yada bulunduğunuz yer Cumhuriyet Başsavcılığı aracılığı ile müracaatınız halinde talep ettiğiniz bilgiler tarafınıza gönderilebilecektir. Bilgi edinilmesini rica ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler