Adalet Bakanlığı İstanbul Esenler Polis Karakolu'ndaki Bekçilerin Tarafımı Darp Etmesi!

Emrah Emrah25 Mayıs 16:04

Cumartesiyi pazara bağlayan gece sokağa çıkma yasağında arkadaşımın aracında sokağa çıktım arkadaşım alkollü araç kullanılıyordu bende ise yoktu. Sadece yanında bulunuyordum bunun neticesinde bekçiler tarafından çevrildik.

 Bunun neticesinde hakaret ve küfür içerikli olaylara maruz kaldık, bunun neticesinde kendilerini protokol neyse uygulayalım fakat küfür hakaret etmeyiniz şeklinde izahta bulunduk fakat bekçiler tarafından şahsım darp edildi yerlerde sürüklendi hakarete maruz bırakıldı bunun akabinde kelepçe yapılıp karakola götürüldüm. ardından yanımda bulunan bekçiler beni karakolun bir tarafında bekletip bana bu daha başlangıç sen aşağı inince dayak nedir göreceksin dediler.

Ve beni yalnız bıraktılar ardından korkup kaçmak istedim fakat yakalandım tekrar dayak yedim yerde sürüklendim. Ardından bayramın ilk günü yani 24.05.2020 tarihinde saat 17:00 ile 19:00 arası karakola gidip şikayetçi olmak istedim ancak orada bulunan bekçiler yaklaşık 10 kişilik bir gurup beni karakola almadılar, kimi kime şikayet ediyorsun diyerek tehdit ettiler. sivil olan c**adındaki bekçi aynı zamanda komşum fakat beni sivil şekilde karakoldan iterek hakaret ederek git yoksa seni bitiririm diyerek. Devletimize halkımıza ait olan polis karakoluna şahsımı almamıştır. Üstelik sivil ve hakaret içeren sözlerle elimde bekçilerin özellikle c*** beyin şahsıma uyguladığı darp bunu destekleyen darp raporu bulunmakta. 

Bekçilerden beni o şikayetçiyim karakolda bulunan kameralarda buna şahittir oradaki bekçilerden de beni milletimize ait olan karakola sokmayan burda kimsenin benden başka sözü geçmez diyen c** beyden de şikayetçiyim. Karakolun içinde kafam duvara vuruldu yerde sürüklendim. Şikayet için gittiğim karakola beni darp eden bekçiler tarafından alınmadım iterek hakaret edilerek kapı dışarı edildim. 

Tehditler hakaretler edildi ne yapım söyleyin bana ne yapım hakkımı aramak istiyorum beni dövenlerden yerlerde sürükleyenlerden tehdit edenlerden. Aynı zamanda gözüme sprey sıktılar. Düşün şikayet etmeye karakola gidiyorum beni oradan itip hakaret edip atıyorlar ve 1 polis dahi buna bir şey demiyor o bekçilere göz yumuyor bana senin güvenlik kartını iptal ederim şikayetçi olursan diyerek tehdit etti,. Sayın yetkili c-**bey ve arkadaşlarından devlet memuru demek istemiyorum kendilerine çünkü benim devletimin memuru böyle değil ,gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler