Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
Adaland Aquapark ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Tansel sonuçtan hiç memnun değil

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Adaland Aquapark'ta Aile Uygulaması Yapmıyor

19.389
Tansel
Tansel 07 Temmuz 2021 02:45

Tesis sitesinde ki bilet alım sayfasına aile uygulaması yapılmaktadır yazmış, fakat bir tesise gittiğimizde içeri kontrolsüz bir şekilde yedili sekizli gruplar halinde erkek alıyorlar. Ben en son bu kadar erkeği bir arada askeriyede gördüm. Aşırı rahatsız olduk. Bayanlara yiyecek gibi bakıyorlar, küfürlü konuşuyorlar, kurallara uymuyorlar, hiçbir görevli de uyarmıyor. 

Ben şikayet ettim, fakat oradaki bir yetkili içeri kontrollü aldıklarını söyledi. İçeride ayrılıyorlarmış bayanlardan. Öyle bir şey yok. Benim gözümün önünde bir sürü erkeği kontrolsüz bir şekilde içeri aldılar. Aile uygulaması yapılmıyor. Bayandan çok içeride erkek var. Bildiğin façalı tipler gelmişim.

Benzer Şikayetler

profile
  • 2.508
  • 12 Ağustos

Adaland Aquapark Kaydırağa Tartı Koymuşlar

Giriş ödedik kaydıraklar bir tane sıra o biçim Aqua land değil havuz orası saçma sapan bir uygulamada beyaz kaydıraktan 95 kilodan üstü kayamaz kapıda deyin ki o zaman 95 kilo üstü şunları yapamaz. Böyle saçma bir uygulama dünyanın hiçbir yerinde yok 2018 dede aynı kiloydum o kaydıraktan kaydım.

Devamını Oku
profile
  • 2.845
  • 09 Ağustos

Adaland Aquapark İlgi Ve Temizlik

Çalışanlar çok ilgisiz ve umursamaz şekilde davranıyorlar. Aynı kayaklarda bekleme süreleri bile çalışanlardan dolayı uzun kuyruklar oluşmakta. Açılış ve kapanış saatlerine gösterilen ilginin kaydıraklar için bekleme sürelerinin göz önünde bulundurulması içinde gösterilmesi gerekmektedir. Tüm kayakl...

Devamını Oku
profile
  • 7.461
  • 13 Temmuz

Adaland Aquapark Sorun Yaşama

Kaydırmalar çok dar ve pis kolumu çarptım kolumda çatlak var havuzlar pis kokuyor hasta olduk. 320 liraya yemek dahil deyip ikram yok hiç beğenmedik çok kötü. Ayrıca kaydırak görevlileri çok kötü bize bağırdılar özellikle gökkuşağı kaydırağındaki görevli.

Devamını Oku
Adaland Aquapark Sorun Yaşama
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

2 Yorum

Ahmet
Ahmet
 

Aynı sorunun tam tersi onca şikayette var, grup halinde genç erkekleri almamışlar, orası haremlik selamlık bir işletme ise ona göre bilgi versinler kimse boşuna kapısına kadar gitmesin

Oğuzhan
Oğuzhan
 

Aynı şekilde kadın grupları da aldılar. Eşimle gittim. Beni yiyecek gibi bakıyorlardı. Eşim ve ben çok rahatsız olduk. Bunu anlayınca daha da abarttılar. Sözde aile konsepti.