Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Trendyol Express Sahte Kargo Mesajı

profile
Özgür
30 Kasım 2023 03:25
8.873

Ada Beyan adlı bir mesaj aldım. Mesaj şu şekilde: 'Gönderiniz yola çıktı. Takip no: 745566511323, Gönderici: Ada Beyan. Detay: https://bit.ly/3N7Viia B050.' Linke tıkladım. Link, sayfa Trendyol® Express takip sayfasına benzer bir şekilde açıldı; ancak internet sitesinden şüphelendiğim için kapattım. Herhangi bir başvurum bulunmamaktadır. İnternete baktım ve pek çok şikayet olduğunu gördüm. Bu mesajı gönderen taraf ile hiçbir başvurum, bağlantım veya irtibatım yoktur. Türkiye Cumhuriyeti Başsavcılığı'na, numara sahibi hakkında işlem yapılmasını talep ediyorum. Doğacak hiçbir sorunu ve yükümlülüğü kabul etmediğimi beyan ederim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Trendyol Express Sahte Kargo Mesajı
profile profile profile
4 Destek
5 Yorum

Benzer Şikayetler

Ada Beyan'dan Mesajı Geldi

profile
İsa
01 Şubat 13:05
69

Ada Beyan Mesajı Geldi

profile
Ebru
01 Şubat 12:55
67

Ada Beyan Trendyol Bilgim Olmadan Çıkan Kargo

profile
Gamze
15 Ocak 11:08
154
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

5 Yorum

Berkcan
Berkcan

Arkadaşlar ben linke tıkladım bilmediğim için Herhangi bir şey olur mu ya? Yardımcı olur musunuz?

Berkcan
Berkcan

Sabah 08.42'de bana da aynı şekilde mesaj geldi 'Gönderiniz Yola Çıktı' Takip numarası atmışlar. Bende uyku sersemi tıkladım. Böyle bir siparişim falan asla yoktur. Bir an böyle bir şeyin hemen düzeltilmesini istiyorum.

Kardelen
Kardelen

Aynı mesaj aynı kodla bana da 5 10 dakika önce geldi. Bilgilerime erişilir diye hiçbir şekilde tıklamadım. Kod birebir aynı.

Trendyol Express Sahte Kargo Mesajı
Beyza
Beyza

Şimdi bana da aynı mesaj geldi yani sipariş vermedim fakat neden böyle bir mesaj geldi bilmiyorum linke de tıklamak istemiyorum

Trendyol Express Sahte Kargo Mesajı
Ramazan
Ramazan

Geç bir saatte bana da geldi. Bu tür durumlara karşı temkinliyim fakat elim parmağım yanlışlıkla iki kere kokundu. Açmayan bir sayfa çıktı. Kredi kartımı dijital bankacılığa, internet alışverişine kapattım ama çok can sıkıcı.

Benzer Şikayet Yaz