28 Ocak 2014 #2262276

Acildestek24.com Poliçemin Olduğunu İddia Ediyor

Ben de bu gün Acildestek24.com sitesinden arandım ve gördüğüm kadarıyla bana söylenenlerle diğer şikayetler aynı hatta tarihleri bile aynı aranma zamanları da aynı. Ben de böyle bir işleme onay vermedim. Vermediğime eminim de ama yine de bir ihtimal vermişimdir belki diyerek hatırlamıyorum dedim bana kanıtlayın dedim, bilmediğim bir şeyi ödememi bekliyorsunuz benden ne poliçe, ne sözleşme ya da herhangi bir evrak bana kanıtlayın diyorum. Ses kaydı diyorlar dinletin öyleyse diyorum, borcunuzu ödemeyince icra gelir dosya masrafı da eklenir sonra siz dilekçeyle itiraz edersiniz ondan sonra dinlenebilir diyorlar. Dedim o zaman bana her hangi bir evrak gönderin ödemeyi gerçekleştirdikten sonra.

Emine 224 Okunma

Cevaplar

  • Emine04 Şubat 2014

    Evet arandım ve gerekli bilgileri aldım ilginize teşekkür ederim. Fakat sizin adınızı nasıl kullanabiliyorlar onu hala anlamış değilim ya tutarsa mı yapıyorlar artık bilmem

  • Acildestek24.com Temsilcisi03 Şubat 2014

    Şikayetçi ile görüşme sağlandı ve detaylı bilgi aktarıldı. Tarafımızda bir üyeliği yada sözleşmesi bulunmamaktadır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön