02 Aralık 2013

Acildestek24.com Haksız Para Talebinde Bulunuyor!

Bu firma tarafından 2,5 yıl önce ücretsiz 1 yıl sigorta sağlayacağız diye arandım. Öylesine diye kabul ettiğim ve hiç kullanmadığım bu sigorta her nasılsa 2. yıl 300 tl para talep etti. Bunu bana söylediklerini iddia edip; ilk yıl ücretsiz ikinci yıl 300 tl dediler ve para çekildi. Ödemeyi reddetmem halinde 1 milyarlık bir dava faturası adresime yollayacaklarını; bu ödemenin ilk ve son olduğunu söylediler.


Zorla ikna edilip ödeyip üyelik iptali yaptırdım. Şu sıralar tekrardan 299 tl lik ne için olduğunu kendilerinin bile tarif edemediği bir ücretlendirme ile karşı karşıya kaldım. Mağdurum.

Zeynep 948 Okunma

Cevaplar

 • Zeynep10 Mart 2017

  05*** 50 numaralı telefondan aranarak kendisinin hukuk bürosundan aradığını söyleyen adam firmanın iflas ettiğini ve hakkımda icra kararı başlatıldığını ve bin lira ödememem halinde 5 bin TL icra ödeyeceğimi iddia ediyor. ad-soyad -adres- her türlü kimlik bilgimi bu kuruluştan almış!

 • Zeynep07 Eylül 2016

  "Aramanın firmadan olmadığını iddia ettikleri ve benimle görüşen personelin iyi niyetle ilgisine karşılık teşekkür ediyor ve şikayetimi kaldırıyorum. " bu yazı bana ait değildir! ! !

 • Zeynep06 Aralık 2013

  Aramanın firmadan olmadığını iddia ettikleri ve benimle görüşen personelin iyi niyetle ilgisine karşılık teşekkür ediyor ve şikayetimi kaldırıyorum.

 • Acildestek24.com Temsilcisi04 Aralık 2013

  Şikayetçi ile gerekli görüşmeler sağlandı bizim firmamızla alakalı bir şikayeti bulunmamaktadır.Bizim tarafımızdan herhangi bir aranma yapılmamıştır. İyi Çalışmalar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön