26 Aralık 2013

Acildestek24.com Diye Bir Yer Haksız Para Talep Ediyor!

26/12/2013 tarihinde saat 15:03de beni 02129141021 no'lu telefondan Acildestek24.com hattı adı altında sözde bir şirketten aradılar. 2012 ağustos ayında güya sesli yanıt sistemiyle sigorta yaptırmışım, ilk bir yıl bedavaymış, ikinci yıl için 296 TL ödemem gerektiğini söylediler.

Ben kesinlikle böyle bir görüşme yapmadım. Beni arayan bayana neden hizmet alıyorsam poliçemi gönderin o zaman dedim. Cevap veremedi. Ses kaydım olduğunu iddia ediyor. Ödeme yapmadığım takdirde 4-5 katı ödeteceklerini söyledi.

Hiçbir hizmet almadığım ve onay vermediğim bu kişilere kesinlikle para ödemeyi düşünmüyorum. En kısa sürede Savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Acildestek24.com'dan şikayetçiyim!

Ali 287 Okunma

Cevaplar

  • Acildestek24.com Temsilcisi30 Aralık 2013

    Şikayetçi ile gerekli görüşmeler sağlanmıştır.Sizleri arayan numaralar belli başlı çağrı merkezleridir.Bizim firmamızda herhangi bir üyelik bilginiz bulunmamaktadır.Güvenmediğiniz ve istemediğiniz hiçbir işlemi gerçekleştirmeyiniz. Saygılarımızla.

  • Ali26 Aralık 2013

    arkadaşlar malatya tüketici ahkları hakem heyetini aradım böyle bir şekilde hiçbir şekilde para talep edemezler arayıp sureklı rahatsız ederlerse suc duyurusunda bulunursun dediler.Ayrıca iddaa edilen satış işleminde benim imzaladığım evrak,poliçe vb gibi belge varsa tarafıma gönderilmesini talep ediyorum şeklinde ahi evran cad no 9 atacenter kat 3 maslak şişli istanbul malum şirketin adresine posta gönderebilirmişiz noterden onaylatıp tabiki ondan sonra zaten böyle bir evrak olmadığı için sadece telefonda onay verdiğimizi iddaa ettikleri için herhangi bir durum olmayacaktır içiniz rahat olsun hiç bir . yiyemezler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön