27 Ağustos 2013

Acildestek24.com Telefonla Kişisel Bilgilere Ulaşmaya Çalışıyorlar!

Acildestek24.com diye bir site ve acil destek 24 adında bir şirket. 0850 333 48 01 telefonla aradılar ve sanırım Doğuş diye bir bayi isminden bahsederek, geçen sene sizi üye yaptık bir sene bedava ikinci sene yenileme yapacağız diyorlar.

Ben böyle bir şey yapmadım deyince, iptal ettirmek için size kargo ile form gönderelim, 5 TL kargo ve 20 TL dosya kapatma ücreti karşılığında iptal edelim diye söylediler. Daha sonra aynı numaradan ben aradığımda kimse açmadı.

Sizi şikayet ederim dediğimde, istediğiniz kuruluşa şikayet etmekte serbest olduğumu söyledi. Bu firma ile ilgili önceki şikayetleri gördüğümde firma bu aramaları yalanlamış ama neden yukarıdaki telefon numarasından şikayetçi olmamış anlam veremedim. Ben telefonla aranıp rahatsız edildiğim için bu firmadan şikayetçiyim!

Ayhan 1.074 Okunma

Cevaplar

  • Acildestek24.com Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın tüketici yapılan işlemler firmamız ile alakası olsa şikayetınız üzerine temsılcıler size bu konu ile ilgili yardımcı olurlar,size bahsedilen işlem ne işlemı acıkcası onu anlamış değiliz dosya kapama ücreti diyorsunuz ne dosyası bu da kafalarda soru işaretı bırakmakta numarayı paylaşmıssınız numara ile ilgili gereken işlem fırmamız tarafından yapılıcaktır.Bu tarz aramalarda gerçekliğine inanmıyor isenız hiç bir şey paylaşmayınız. iyi çalışmalar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön