Acildestek24.com Haksız Para Talebinde Bulunuyor!

Zeynep E. |

Bu firma tarafından 2,5 yıl önce ücretsiz 1 yıl sigorta sağlayacağız diye arandım. Öylesine diye kabul ettiğim ve hiç kullanmadığım bu sigorta her nasılsa 2. yıl 300 tl para talep etti. Bunu bana söylediklerini iddia edip; ilk yıl ücretsiz ikinci yıl 300 tl dediler ve para çekildi. Ödemeyi reddetmem halinde 1 milyarlık bir dava faturası adresime yollayacaklarını; bu ödemenin ilk ve son olduğunu söylediler.

Zorla ikna edilip ödeyip üyelik iptali yaptırdım. Şu sıralar tekrardan 299 tl lik ne için olduğunu kendilerinin bile tarif edemediği bir ücretlendirme ile karşı karşıya kaldım. Mağdurum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeynep E.
  07 Eylül
  20:44

  "Aramanın firmadan olmadığını iddia ettikleri ve benimle görüşen personelin iyi niyetle ilgisine karşılık teşekkür ediyor ve şikayetimi kaldırıyorum. " bu yazı bana ait değildir! ! !

 • Zeynep E.
  06 Aralık
  00:19

  Aramanın firmadan olmadığını iddia ettikleri ve benimle görüşen personelin iyi niyetle ilgisine karşılık teşekkür ediyor ve şikayetimi kaldırıyorum.

 • 04 Aralık
  16:48

  Şikayetçi ile gerekli görüşmeler sağlandı bizim firmamızla alakalı bir şikayeti bulunmamaktadır.Bizim tarafımızdan herhangi bir aranma yapılmamıştır.

  İyi Çalışmalar.