20 Nisan 2013

Acıbadem Sigorta Tedavi Masrafını Karşılamıyor!

Çalışmış olduğum iş yerim dolayısıyla 1213895 sigorta no ile tarafımıza sağlık sigortası yapıldı. benim kalp den dolayı bir muafiyetim var ancak iş yerinde rahatsızlandığımdan dolayı acil olarak Acıbadem Ataşehir Hastanesine acilen götürüldüm acil vakalarda herhangi bir istisna olmayacağı halde ve acil doktoru sadece başıma gelip nasılsın dediği için hem muayene ücreti hemde tetkikler için 384 tl ücret istendi.

Hastaneye gitmeden önce iş yeri hekimi tarafından Acıbadem Sigorta aranarak durum belirtilmiş ve çağrı merkezindeki kişilerin onayı doğrultusunda gidiş sağlanmıştır ki eğer karşılanmayacağı belirtilseydi yakınında bulunan devlet hastanesine giderdim. tarafımdan alınan ücretlerin iadesi istiyorum.

Emrah 525 Okunma

Cevaplar

  • Emrah 28 Nisan 2013

    burdan şikayetime karsılık verecekleri halde özel mailimden dönüyorlar kendi müşteri temsilcilerinin hatasını ne garip ki bana yansıtıyorlar. ben hem acıbadem sigorta hemde ssk lı çalışanım sizin müşteri temsilciniz yanlış bilgi vermese bende diğer ssk anlasmalı hastanelere yadadevlet hastanesine giderdim ben bu açıklamayı kabul etmiyorum.şikayetim varrr hala

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön