26 Ağustos 2015

Acıbadem Sigorta Sigorta Kapsamında Sorun!

Acıbadem Sigorta'dan kurumsal sigorta poliçem var. Daha önce herhangi bir hastaneden alınmış bir kurul raporu olmamasına rağmen tansiyon hastalığı ve şeker ile ilgili hiçbir giderimi karşılamıyorlar. Bunun yanlış olduğunu belirtince de ilgili testleri yapın bize gönderin diyorlar. Zaten ilgili testleri yaptırmak sigorta poliçesinin bedelinden fazla tutuyor. Açık ve net bir şekilde müşteri bıksın kendi başının çaresine baksın bakış açısı var.

Ben kendilerine kronik olarak bu rahatsızlıklarım varsa ve buna dair bir heyet raporu elinizde varsa ben şikayetimden vazgeçeceğim dedim ama onlar empati kurmak yerine bana şu testleri yapın getirin bakalım diyorlar. Trajikomik bir şirket...

Murat 1.247 Okunma

Cevaplar

  • Murat27 Ağustos 2015

    Sigorta şirketi benimle şirket maili üzerinden yaptığı açıklamada ömceden yaptıgından daha farklı bir şey sunmamıştır. Bir çok kalem testi kendi paramla yaptırıp dönmemi istemektedir. İstenen testlerin toplam bedeli poliçe bedelinden yüksektir. Bu durumda konuyu avukatla görşmek daha doğru olacak. Çünkü bir yıldırma ve bezdirme stratejisi hissediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön