24 Ekim 2016

Acıbadem Sağlık Grubu Otopark Ve Vale Ücreti!

Acıbadem Atakent Hastanesinde çocuğumun doğumu oldu ve hem ben hem eşim ve yeni doğan çocuğumuz bu hastaneyi kullanmakta. Hastane evimize oldukça yakın. Daha öncesinde kapalı otopark ki hastaneye hiç yakışmayan bir kapalı otoparkları var, iyi kötü 5 TL'ye park edebiliyorduk. Vale hizmeti ise 10 TL idi. En son cumartesi günü gittiğimizde kapalı otoparkın normal kullanıma kapatıldığını ve sadece vale ile 10 TL'ye aracı valeye vermemiz gerektiği adamlar tarafından bildirildi ve bende aracımı park edemedim.

Bir hastane düşünü ki aracınızı park edebileceğiniz bir oto parkı bile yok. Ücretsiz oto parkı ise aklıma bile getirmiyorum. Çünkü bu hastane hastaları birer para kaynağı olarak görüp oto park ile bile maksimum para kazanmayı hedeflemekte. Durumu müşteri ilişkilerine ilettim tabi ki zahmet edip cevap veren bile olmadı. İlgili bayan telefon numaramı ve adımı almıştı.

Ender 3.254 Okunma

Cevaplar

  • Ender21 Şubat 2017

    Ücret alınmaya devam ediliyor. Değişen hiçbir şey yok...

  • Ender23 Aralık 2016

    hiçbir değişiklik yok. Eşim ben ve çocuğum Acıbadem Sağlık sigortasına sahip, evimize yakın diye Acıbadem Atakent hastanesini tercih ediyorduk. Pazartesi günü eşim için gittik. Çarşamba günü hem eşim hem de çocuğum hasta olduğu için gene gittik ve aynı gün reçete yazdırmak için akşam üstü gene gitmek zorunda kaldım. Her gidişimde 10 TL vale ücreti... Şikayetlenincede vale ci arkadaşlar arıca çektirmekle tehdit ediyorlar. Perşembe günü eşimin kontrolleri vardı. Gitmedim... Sağlık sigortamdan başka hastane bakacağım. Zaten itirazını nereye yaparsanız yapın hastanenin umurumda değil. Sağlık Bakanlığına kadar şikayet ettim. hiçbir değişiklik yok. Verdiğim vale ücretlerine gelecek olursak helal etmiyorum...

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi24 Ekim 2016

    6764611 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön