Acıbadem Sağlık Grubu Açık Serviste Muayene Edilmedim.

Dursun K. |

22 Şubat tarihinde başka bir hastanede burun ameliyatı oldum. Ancak 23-24 Şubat gecesi rahatsızlandım. Boğazlarım acıyordu ve yüksek ateşim vardı. Bunun üzerine Acıbadem Kozyatağı Hastanesi acil servisine gittim ve durumu anlattım. Ancak acil serviste görevli doktor ve hemşireler benimle ilgilenmeye tenezzül etmediler. Tansiyonumu ve ateşimi ölçmeye bile gerek duymadılar. KBB doktoru olmadığını istersem Kadıköy hastanelerine gitmemi söylediler. Zaten hepsinde de nereden çıktı bu saatte bu adam der gibi bir hal vardı. Elbette Kadıköy hastanelerine gitmedim. Başka bir hastaneye gittim. Serum taktırdım. Yapacakları belli zaten ateş ile ilgili. Bunu bile yapmakta acizler.

Etiketler :

Acil Müdahale

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dursun K.
  13 Nisan
  08:40

  Bir kez arayıp konuyu araştıracaklarını söylediler. Aradan neredeyse iki ay geçti. Ama halen bir sonuç yok. Bir özür dilemeye bile tenezzül etmeyen, kimsenin üstüne sorumluluk almadığı, tam bir ticarethane mantığıyla yönetilen, kurumsallıktan uzak bir işletmeden başka bir yer değil burası.

 • 26 Şubat
  11:00

  4972773 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.