Acıbadem Kamera Kayıtları Neden Bana İzletilmedi?

Birnaz K. |

27.06.16 tarihinde oğlumun kontrolü için gittiğim Acıbadem Maslak hastanesinde bulunan Aplus isimli kafeden, masanın üzerinde duran çantamdan cüzdanım çalındı. Abi bu sadece hastane güvenliğinin iddiası. Kamera kayıtlarını bana izletmediler, izleyen yetkili kişiler durumu bu şekilde açıkladılar, masamıza yaklaşan bir kişiden şüphelendiklerini, benim ve yanımda bulunan annemin bebeğimizle ilgilendiğimiz sırada durumu fırsat bildiğini anlattılar.

Bu denli büyük ve özel bir hastanedeki güvenlik zaafına bakar mısınız? Kayıtlar bana neden izletilmiyor? Ben bu iddiaya inanmalı mıyım? Böyle bir hastanede bu olayın yaşanması son derece vahim. Güvenlik sıfır. Eğer gerçekten bu olay dışarıdan bir kişinin hırsızlığı ise, demek oluyor ki bu kişiler ellerini kollarını sallayarak hastaneye girebiliyorlar ve kafe bir yana hasta odalarına kadar çıkabilirler. Konuyla ilgili savcılığa başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Birnaz K.
  26 Aralık
  12:23

  Konu ile ilgili hiçbir gelişme yaşanmadı, kaldı ki telefonla bile aranmadım. Hastane sorumsuz. Yöneticiler sorumsuz... Değerli eşyalarınıza dikkat edin, çünkü güvenlik sıfır.

 • 30 Haziran
  14:11

  5849323 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.

  Saygılarımızla.