30 Haziran 2016

Acıbadem Kamera Kayıtları Neden Bana İzletilmedi?

27.06.16 tarihinde oğlumun kontrolü için gittiğim Acıbadem Maslak hastanesinde bulunan Aplus isimli kafeden, masanın üzerinde duran çantamdan cüzdanım çalındı. Abi bu sadece hastane güvenliğinin iddiası. Kamera kayıtlarını bana izletmediler, izleyen yetkili kişiler durumu bu şekilde açıkladılar, masamıza yaklaşan bir kişiden şüphelendiklerini, benim ve yanımda bulunan annemin bebeğimizle ilgilendiğimiz sırada durumu fırsat bildiğini anlattılar.

Bu denli büyük ve özel bir hastanedeki güvenlik zaafına bakar mısınız? Kayıtlar bana neden izletilmiyor? Ben bu iddiaya inanmalı mıyım? Böyle bir hastanede bu olayın yaşanması son derece vahim. Güvenlik sıfır. Eğer gerçekten bu olay dışarıdan bir kişinin hırsızlığı ise, demek oluyor ki bu kişiler ellerini kollarını sallayarak hastaneye girebiliyorlar ve kafe bir yana hasta odalarına kadar çıkabilirler. Konuyla ilgili savcılığa başvuracağım.

Birnaz 1.567 Okunma

Cevaplar

  • Birnaz26 Aralık 2016

    Konu ile ilgili hiçbir gelişme yaşanmadı, kaldı ki telefonla bile aranmadım. Hastane sorumsuz. Yöneticiler sorumsuz... Değerli eşyalarınıza dikkat edin, çünkü güvenlik sıfır.

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi30 Haziran 2016

    5849323 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön