25 Ekim 2016 #6776626

Acıbadem Sağlık Grubu Plus Puan Kullanımındaki Yetersiz Bilgilendirme (Eskişehir)!

18.06.2016 tarihinde tarafıma sonraki muayeneler de indirim sağlaması için verilen puan hakkında bankoda bilgi verilmediği için zaten memnun kalmadığım 180 TL'lık diyetisyen ücretini ödemiş bulunmaktayım. Müşteri hizmetlerini aradığımda görüştüğüm kişi geçmişe dönük işlem yapamadıklarını, bankodaki arkadaşın puan kullanımını unuttuğunu ve beni uyarmadığını dile getirmiştir. Hediye puanların kullanımına imkan sağlanmayacak ise bunların hediye verilmesinin bir anlamı bulunmamaktadır. Ayrıca diyetisyen bölümünüzde sağlanan hizmet liste verilip gönderilme mantığına dayanmakta ve Acıbadem gibi bir kurum için son derece eski usul ve geçersiz bir uygulamadır. Boşuna zaman ve para kaybıdır.

Didem 12.496 Okunma

Cevaplar

  • Didem28 Kasım 2016

    33 gün geçmesine rağmen ücret iadesi yapılacağı belirtilmesine ve diyetisyenle ilgili memnuniyetsizliğimle alakalı aranacağımın belirtilmesine rağmen hala bir sonuç alamadım. Konuyla ilgili bilgi rica ediyorum.

  • Didem09 Kasım 2016

    Ertesi gün firmadan yetkili bir personel arayıp para iadesi yapılacağını ve diyetisyen bölümünün yetersizliğiyle ilgili görüşme yapılacağını belirtmelerine rapğmen hala geri dönüş olmamıştır. Konuyla ilgili çözüm beklemekteyim.

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi25 Ekim 2016

    6776626 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön