19 Şubat

Acıbadem Sağlık Grubu Parası Bol, Hizmeti Yok Tek Hastane

Acıbadem Atakent Hastanesi'nde 2 gündür kalmaktayım, bu kadar para ödenen bir yerde 5 işe yaramaz personellerinize bir zahmet eğitim verin, hiçbir konuda yönlendirme yapamayıp yardımcı olamıyorlar. Saat 18:00'dan sonra Acıbadem Hastaneleri oluyor size devlet Hastanesi ne bir doktor ne bir hemşire ilgileniyor, yoğun bakım odalarından doktor kahkahaları yükseliyor.

Avni 2.264 Okunma

Cevaplar

  • Avni20 Şubat

    Acıbadem Hastaneleri işine gelmiyorsa tedavi Red formunu doldur git diyen bir hemşireye (Berivan Hemşire) ve odasına girildiğinde sandalyeye yayılmış olarak oturan istifini bozmayan çocuğun durumunu sorduğun da 12 saat önce bir şey yoktu diyen, hastaneden çıkış yapacağım dendiğinde formu doldurun deyip başka bir açıklama yapmayan bir doktora (aga bey) sahip olduğu için kendisiyle gurur duymalı kendilerinin sosyal medyaya tanıtacak videolarını ve Sağlık Bakanlığına göndereceğim fotoğraflarla şikayetlerimi en üst mercilere taşıyacağım paranızı çöpe atmayın...

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi20 Şubat

    10150498 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön