13 Şubat
Yorum Yap
#10127508

Acıbadem Sağlık Grubu Kayseri Yaptığı Ticari İşlem!

07.02.2018 tarihinde dedemin şah damarı tıkanıklığı şikayetiyle Kayseri Acıbadem Hastanesin de muayene olduktan sonra hafta sonu (cumartesi) günü için anjiyo için gün verildi. 10.02.2018 Cumartesi saat 10:00 da hastaneye dedemin yatışı yapılıp oda, anjiyo ve stent fiyatı alındıktan sonra bize oda olmadığı için anjiyo saatine (11.30) kadar aşağıda gözetim odasında beklettiler. Anjiyo bittikten sonra (saat 12:15) yoğun bakıma ihtiyacı olmayan hastamızı oda olmadığı için çeşitli bahanelerle -2. katta mutfak karşısında bulunan yoğun bakım adı verilen odaya aldılar ve 24 saat gözetim altında tutmamız gerek dediler.


Ertesi gün 11.02.2018 tarihinde sabah saat 8.30 civarı yani 24 saat dolmadan hastaneden hastamız hakkında telefon geldi ve hastaneye ulaşıp hastamızı almamızı söylediler. Hastamızı almak için hastaneye ulaştığımızda bize hastamız hakkında bilgi verecek doktor yoktu. Hastamızın bir odası olmadığı için kıyafetleri üzerinde olmayan hastamızı yoğun bakım odası denilen soğuk odada üşümesin diye kıyafetlerini elimizde ısıtarak giydirmek zorunda kaldık. Hastamızın eşyasını bize verilen oda ve ya dolap olmadığı için arabamızın arkasında hastaneden çıkış yapana kadar gezdirmek zorunda kaldık. Hiçbir yetkili kişi ve ya doktor ile görüşmeden hemşireler tarafından çıkışımız yapılarak gönderildik. Üstelik hastanın çıkışını yaparken imza atmamızı istediler ve bizde imza atarken taburcu kağıdına şikayetimizi de belirtmek istedik fakat şikayetimizi de belirtmemize izin vermedikleri için bizde taburcu kağıdına imzamızı atmadık. Doktor işinde uzman ve ilgili bir doktordu bu konuda doktorumuzun olaydan hiçbir şekilde etkilenmesini istemiyoruz. Hastane hakkında gereğinin bir an önce yapılıp tarafıma bilgilendirilmesini arz ederim.

Hilal 1.916 Okunma

Cevaplar

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi14 Şubat

    10127508 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler