01 Haziran 2016

Acıbadem Sağlık Grubu Doktorların Bildirim Yükümlülüğüne Uymuyor!

Eskişehir Acıbadem Hastaneleri'nde annem ameliyat oldu. Ameliyat sonrası Doç.Dr "çok başarılı bir ameliyat yaptık, anneniz iyi, idrar çıkışı aldık" dedi ve erken çıktı. 5 dakika sonra aşağı indiğimizde asistanı annemin durumunun çok kötü olduğunu, tansiyonunun ameliyat başında düştüğünü söyledi. 5 dakika öncesinde Doç. Dr çok başarılı bir ameliyat olduğunu söylemişti ancak annem ameliyattan sağ çıkmadı!

Doç. Doktorun yanına çıkıp "annemi kurtarın" diye ağlayarak yardım istememe rağmen istifini bozmayıp sadece dudak büktü. Annem aşağıda ölüm kalım savaşı verirken annemin yanına 2,5-3 saat boyunca inmedi bile. Bize doğrular söylenmedi. Ameliyat raporunu okuduğumuzda idrar çıkışının da olmadığını öğrendik.

Şafak 1.468 Okunma

Cevaplar

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi01 Haziran 2016

    Sayın İlgili, 5616640 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

  • Şafak01 Haziran 2016

    Annemi Eskişehir Acıbadem Hastaneleri'nde ameliyat ettirmek üzere yatırdık. Önce bize böbrek uzmanının ameliyata gireceği sözü verilerek bekletildik. Sonrasında cerrahın gelmesi için bekletildik ve bu süre boyunca hastaneye sürekli ödeme yapıldı. Ancak böbrek uzmanı ameliyat öncesi anneme bakıp gitti ve ameliyata girmeyeceğini söyledi. Annem ameliyata alındıktan yaklaşık 40 dakika sonra da ameliyatı yapacak olan doktorla merdivenlerde karşılaştık, biz ameliyathanede olduğunu düşünürken orada değilmiş. Bize riskli bir ameliyatın olduğu söylendi, bu nedenle 20-25 kişilik bir ekibin hazır bulunacağı vaadi verildi ancak biri doçent diğeri de normal doktor bulunuyordu. Doç doktor ameliyattan erken çıktı. Bu şekilde verdikleri sözleri tutmadılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön