01 Kasım 2016

Acıbadem Sağlık Grubu Burada Hasta Beklerken Ölür!

Hastanenize Sabah 08:20 kontrol için geldim. Doktor küçük bir kan testi istedi. 08:58 kan verdim, saat 11:00 kadar kan sonucunu bekledim. 11:00'de laboratuvarı aradığımız da ''kan yetersiz'' deniliyor. Neden haber vermiyorsunuz dediğimde ''telefonunuza ulaşamadık'' deniliyor. Telefonum aranmadı ve ulaşılamadı diye mesaj da gelmedi. Ya bu nasıl bir hastanedir en basit kan tahlilinde insan iki saat bekletilir. Artık devlet hastaneleri bile bu kadar bekletmiyor.


Ayrıca devlet hastanesinde bile kan sonucu doktora gidiyor. Burada sonucu alıp doktora ben götürmek için bekliyorum. Azcık devlet hastanesi standartlarını bari yakalasanız. Tabelaya baksanız Acıbadem hizmeti. Bir de sırf ameliyat için 20.000 TL veriyoruz. Parayla mağdur olmak için. Bir daha Allah düşürmedin diyeceğim ama doktor yine kontrole çağırdı. Bakalım o zaman kaç saat bekleyeceğiz.

Levent 2.803 Okunma

Cevaplar

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi01 Kasım 2016

    6834144 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön