17 Ağustos 2016 #6218425

Acıbadem Sağlık Grubu Bodrum Teşhis Skandalı

Geçen sene bu zamanlar babam Bodrum'da mide ile ilgili rahatsızlık sebebi ile Bodrum'da önce sıradan bir doktora, orada yazılan ilaçlar 3-4 hiçbir etki etmeyince Acıbadem Sağlık Grubu Ortakent Hastanesine gitti. Hastane yaptığı tetkikler neticesinde "kalın bağırsak iltihabı teşhisi" koyuldu. Buna yönelik yazılan ilaçlar hiçbir işe yaramayınca, babamı İstanbul'da bir hastaneye getirdik. 1 saat içinde doktorlar bizi bir odaya aldı ve acı gerçeği iletti. Babam son evre Mide Kanseriydi ve Metastaz yapmıştı. Babamın ömrü 6 ay sürdü maalesef. Bu hastalığı teşhis edemeyen Acıbadem Sağlık Grubu Hastaneleri Bodrum'da Kanser Merkezi açmış. Böyle bir ironi olabilir mi?

Fuat 1.267 Okunma

Cevaplar

  • Fuat18 Temmuz 2017

    Yaklaşık 1 yıldır geri dönüş sağlanamadı. Bu süre zarfında çok yakın bir akrabam Kozyatağı Acıbadem hastaneside ameliyat oldu ve midesinin bir kısmı kanser sebebi ile alındı. Bu sürecin nasıl işlediği konusunda artık bayağı bilgili olduğum için kendisine yapılanları görünce yanılmadığımı tekrar anladım. Ameliyatın maliyeti zaten uçuktu. Arkasından yapılan kemoterapilere ciddi ücretler alındı. 3-4. Kemoterapiden sonra çekilmesi gereken pet 8. kemoterapiden sonra Acıbadem Bağcılar civarı bir hastanesinde zorla çektirildi. Neden Anadolu yakası değil denildiğinde oralar paralı vb. söylemler oldu. Sanki ameliyat ve sonrasındaki sürece 70-80bini ceplerinden harcamışlar gibi pete 6000 TL para istediler. Utanmadan arlanmadan... İnsan değilsiniz... Yazacak çok şey varda neyse, Allah kimseyi acıbademin eline düşürmesin ocak söndürür...

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi17 Ağustos 2016

    Sayın İlgili, 621425 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.  Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön