26 Şubat 2016

Acıbadem Sağlık Grubu Açık Serviste Muayene Edilmedim

22 Şubat tarihinde başka bir hastanede burun ameliyatı oldum. Ancak 23-24 Şubat gecesi rahatsızlandım. Boğazlarım acıyordu ve yüksek ateşim vardı. Bunun üzerine Acıbadem Kozyatağı Hastanesi acil servisine gittim ve durumu anlattım. Ancak acil serviste görevli doktor ve hemşireler benimle ilgilenmeye tenezzül etmediler. Tansiyonumu ve ateşimi ölçmeye bile gerek duymadılar. KBB doktoru olmadığını istersem Kadıköy hastanelerine gitmemi söylediler. Zaten hepsinde de nereden çıktı bu saatte bu adam der gibi bir hal vardı. Elbette Kadıköy hastanelerine gitmedim. Başka bir hastaneye gittim. Serum taktırdım. Yapacakları belli zaten ateş ile ilgili. Bunu bile yapmakta acizler.

Dursun 1.103 Okunma

Cevaplar

  • Dursun13 Nisan 2016

    Bir kez arayıp konuyu araştıracaklarını söylediler. Aradan neredeyse iki ay geçti. Ama halen bir sonuç yok. Bir özür dilemeye bile tenezzül etmeyen, kimsenin üstüne sorumluluk almadığı, tam bir ticarethane mantığıyla yönetilen, kurumsallıktan uzak bir işletmeden başka bir yer değil burası.

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi26 Şubat 2016

    4972773 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön