1 g
Yorum Yap
#11856348

Acıbadem Hastanesi Kayseri Paramı Avansa Geçirmiyor

Kayseri Acıbadem Hastanesi'nde 11. Ayda bebeğime Deriden alerji testi yapıldı ve test çalışmadı hiçbir sonuç vermedi. Testin çalışıp çalışmadığını belli eden yer bile kızarmadı. Elimize test tekrar edilecek diye kağıt verdiler. Doğumumu bile Acıbadem' de yaptım. Çocuklarımız, biz, annemiz, babamız, tüm ma aile Acibademliyiz. Neden peki? Güvenilir olduğu için, halkla ilişkileri sağlam olduğu için ama yanılmışız.


Test tekrarı istemiyoruz. Çocuk doktorumuz vazgeçti ve testin tekrar çalışmama durumu var. Bebeğimin hem vakti gidecek hem canı acıyacak. Artık hususi yere test yaptırmanın anlamı yok. Paranın avansımıza geçmesini istiyoruz, geçirmiyorlar. İade istemiyoruz ki avansta dursun nasılsa hep Acıbadem'e geliyoruz, burda kullanacağız diyoruz, illa test yapacağız avansa geçmez diyorlar. Arkadaşım test yapmanın alemi yok. Alerji sıkıntımız yok artık ama anlamıyorlar. Lütfen 350 TL avansıma geçsin durum sinir bozucu olmaya başladı hastane değiştirmek zorunda kalacağım hakkımı isteyemiyorum bu hastanede. Dalga geçiyorlar resmen.

Gözde Gözde 340 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Gözde1 g

    Hastanemi değiştiriyorum bugünden sonra. Yıllarca boşuna gelip para dökmüşüz.

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi1 g

    11856348 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları