07 Ekim
#12744063

Acıbadem Hastanesi Kanser Hastasından Günlük 5-6 Lira Yoğun Bakım Ücreti Alıyor!

Atakent Acıbadem Hastanesi'nde 1 yıldır annem kanser tedavisi görüyor. Akciğer, beyin ve böbrek için defalarca radyoterapi aldık orada MR, tomografi çektirdik. 1 senedir tedavi gördüğüm Sağlık Bakanlığının kanser hastalarından ücret alınamaz denmesine rağmen 1 yıldır sürekli ücret ödediğimiz hastane annem fenalaşıp yoğun bakıma kaldırıldığında bizleri hastanesine ancak yine para ödeyerek alacağını söyledi. Ortalama yoğun bakım ünitesinin 5-6 lira olduğunu söyleyen müdür ve diğer kişilerle ilgili ve hastane ile ilgili tüm hukuki haklarımı kullanacağımı bildirmek isterim.

Buket Buket 3.435 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Buket09 Ekim

    Yoğun bakımda kanser hastası diye yazıyoruz 3 gündür diyorsunuz ki en yakın zamanda size geri dönüş sağlanacak. Sizler hastane değilsiniz sizler ticarethane olmuşsunuz ve bu konu ile ilgili tüm haklarımı ve diğer tüm hastaların haklarını arayacağım hem Atakent hem Bakırköy Acıbadem’le Hastanesi ile ilgili. Tüm faturalarım elimde ve bugüne kadar ödediğimiz ücretlerin hangi açıklamayla yapıldığını gösteriyor. Öyle güzel haksız bir düzen oturtulmuş ki, baktığınız zaman kanser hastalığından ücret alınmıyor, kemoterapi mi Alıyorsunuz kemoterapi için ödediğiniz faturayı yatış olarak gösteriyorlar, diğer her şey dede bu şekilde yol alıyorlar. Bir de üstüne kendi hastaları için yoğun bakında ücret talep ediyorsunuz. Ben hastamı zaten şu anda hareket ettirenem ama bu yapılanlar la ilgili de tüm kurumlar da hakkımı sonuna kadar arayacağın

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi08 Ekim

    12744063 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları