11 Ocak
Yorum Yap
#11436448

Acıbadem Hastanesi Doktorunun Davranışı!

Yaklaşık 3 hafta önce, kızımı 40 derece ateş sebebiyle Acıbadem Altunizade Hastanesine götürdük. Çocuk doktoru Dr. Ş*** Ö. muayene etti ve çok sayıda istemiş olduğu sırasıyla yaptırdık. Dr. Ş*** Ö. muayenesi doğrultusunda tedaviye başlandı. Buna rağmen ateşin düşmemesi sebebiyle 3 gece de acil servis de ilave serum tedavisi yapılmıştır.


Muayene sırasında Dr. Ş*** Ö. "garip tavırların" ilave bugün telefonla labaratuvar sonuçlarını sorgulamak için aradığımızdaki "tavırları", olayı başka bir boyuta taşımıştır. Dr. Ş*** Ö. yıllardır Acıbadem'in doktorlarının sisteme tetkikleri yüklediği ve sistemden tetkikleri görüp hastalarına bilgi verdiklerini unutup "Odama gelmezseniz sonuçları bildiremem" şeklinde sözler söyleyip telefonu suratımıza kapatmıştır. Bu durum Acıbadem Başhekimliğine iletilmiştir. Bu durumun Acıbadem Altunizade Başhekimliği tarafından nasıl sonuçlandırılacağını merakla bekliyorum.

Burak Burak 995 Okunma

Cevaplar

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi4 g

    11436448 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları