07 Ocak
Yorum Yap
#11414846

Acıbadem Hastanesi Doktorun Saygısızlığı Ve Bilinçsizliği!

Fulya Acıbadem Hastanesinde saygısızlık. 31 Aralık'ta 5 yaşındaki kızımın ateş ve kasık ağrıları için gittiğim Fulya Acıbadem hastanesinde hasta kayıt kabuldeki görevli Axa tamamlayıcı sigortanın geçtiğini söylediği halde muayene sonrası 510.60 TL ücret talebinde bulundu. Ayrıca son derece kaba ve saygısız olan acildeki çocuk doktoruna neden kasık ağrısı olur diye sorduğumda ise siz regl olduğunuzda ağrınız olmuyor mu? Onunda olması çok normal diye cevap verdi.


Çocuk 5 yaşında bey dedim. Olsun o da insan diye cevap vermesine rağmen neyse bir bildiği vardır herhalde deyip terslemedim. Ancak üstüne bir de 510 TL gibi uçuk bir rakam talep edilince tepki gösterdim. Bu tepkimin üzerine biz para talep edince doktorla ilgili böyle konuşuyorsunuz diye yine suçlandım. Sağlık Bakanlığına şikayette bulundum. Bugün hizmet bedeli mesajını telefon numaraları ile mesaj atmışlar. Telefonlarına kimse cevap vermiyor. Genel müdürü ile görüşecektim ama karşımda bir muhatap bulamıyorum.

Sevim Sevim 2.591 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi08 Ocak

    11414846 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler