You can visit Xolvieto view global content, read reviews, and file complaints.
Acıbadem Hastanesi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Pelin'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Acıbadem Hastanesi Altunizade Hastanesinin 2. Sınıf İnsan Muamelesi

767görüntüleme
Pelin
Pelin 28 Mayıs 21:13

İkiz kızlarım 25.05.2022 tarihinde Altunizade Acıbadem hastanesinde ameliyat oldular. Bu ameliyatın planlanması tam 1 ay önceden yapıldı çünkü bana dediler ki erken planlamak gerek ona göre size ameliyathane oda gibi hizmetlerin rezervasyonu yapılıyor bizde tamam dedik. 1 ay önceden sigortamdan provizyon çekilerek işlemler başladı buraya kadar bir sorun yok sorun ameliyat günü hastaneye gittiğimizde başladı. Sabah hasta yatış servisine gittik 1 saat bekledik dedim ki kızlarım ikiz birbirinden ayrılmazlar aynı oda olsun onlarda tamam hiç merak etmeyin onu ayarlamaya çalışıyoruz dediler sonra işlemler bitti bizi odaya çıkardılar tek kişilik oda tek yatak var dedim bu böyle olur mu hallederler dediler bizde beklemeye başladık. İlk kızımı ameliyatta aldılar diğeri kucağımızda bekliyor çünkü odada yatak yok neyse ameliyattan çıktı bir kızım diğer kızım girecek ameliyata yatak yok (odadaki yatakla beraber ameliyathaneye iniyor hasta) o yüzden son çare bebek yatağı buldular onunla indi ameliyathaneye. Bu arada soruyorum bakın iki yatak bu odaya sığmaz bu şekilde nasıl kalacağız müşteri ilişkileri halledecek diye aynı kelimeyi tekrarlıyorlar yani artık büyük oda talebi dışında ikinci bir oda bile yok tüm odalar doluymuş ayarlamaya çalışıyorlarmış! Defalarca müşteri ilişkileriyle telefonda görüşüldü beklendi gelen giden yoktu en sonunda ikinci kızımda ameliyattan çıktı ona da odaya geldiğinde bir tane daha yatak buldular aşırı kurumsal ve hijyen dolu hallerde çocuğu koridorlarda narkoz sersemliği varken yatakları değiştirdiler sonra zorla odaya soktular çünkü oda küçük olduğundan sığması zor oldu haliyle öyle de kaldık. Bunların üzerine müşteri ilişkilerinden 2 kişi geldi derdimizi anlattık böyle olmaz refakatçinin kalıcak yeri kalmıyor dedik halledip size dönüş yapacağız dedi gittiler dönmediler arkasından bir kişi daha geldi dalga geçer gibi var mı bir sorun dedi anlattım oda dönmedi giden gelmiyor aramıyor yani özetle çocuk başına Allianz sigortadan 33.000 Türk lirası para talep edilen bir ameliyatta ne yatak bulabildik ne de ilgilenen bir kişi mülteci kampı gibi üst üste küçücük bir odada kaldık ne o en iyi hastaneymiş burası her şey parayı alana kadar gerçekten inanılmaz hastane yabancı uyruklu insanlarla kaynıyor bunun tek bir açıklaması var bizi ikinci sınıf vatandaşı yapıyorlar! 2 gün boyunca şikayetimi kime ilettiysem çok haklısınız diyor ama sonuç yok.

Acıbadem Hastanesi Logo
Acıbadem Hastanesi29 Mayıs 11:30

21248109 numaralı bildiriminiz bize ulaştı. Konu ile ilgili en kısa sürede size geri dönüş sağlayacağız. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla.

1 Yorum

Nevzat
Nevzat01 Haziran 21:32
 

Türkiye maalesef 5nci sınıf bir dünya ülkesi gibi. O kadar çok üzülüyorum ki. Elden bir şey de gelmiyor kimi kime şikayet edeceksin. Düzen bozulmuş dikiş tutmuyor. Allahım sonumuzu hayır etsin inşallah.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler

profile
  • 1.529görüntüleme
  • 23 Mart 13:58

Acıbadem Hastanesi Allianz Sigorta İle Arasındaki Anlaşma!

Eşim Asker g. 21.03.2022 tarihinde Bodrum Acıbadem hastanesinde endoskopi kolonoskopi operasyonu geçirdi. Girmeden önde danışman arkadaşlara ücret bilgisi almak için gittiğimizde SGK üzerinden yararlanacaksanız hastanemizin belirlemiş olduğu ücret 3500 TL' dir ekstra parça alınacaksa 750 TL eklenir ...

Devamını oku
profile
  • 1.980görüntüleme
  • 12 Ocak 16:20
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Acıbadem Hastanesi Gereksiz Ultrason Ve Tomografi Çekimi Haksız Kazanç

Acıbadem Hastanesi, acil girişinden böbrek taşı şikayeti ile giriş yaptım. Allianz sigortam kapsamında limitimi bitirene kadar para aldılar. Ultrason tomografi kan testi vs... Hastaneden çıktığımda ilaçların tutarı olan 150 TL ( bu nakit hali ) olan ilaçlarımı limit bittiği için alamadım.

Devamını oku
profile
  • 3.943görüntüleme
  • 14 Aralık 2021 10:52
tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız

Acıbadem Hastanesi Bu Kadar Para Harcanmış Ama Boşuna

Dün Altunizade Acıbadem Hastanesinde doktor galyum testi istedi, ve bu testi Allianz sigortanın karşılayıp karşılamayacağının sorulmasını talep edin dedi. Aşağıya indim önce testin fiyatını sordum bankodaki görevli 20 bin lira ama tenzilatlı 10 bin veya 12 bin dedi. Allianz'dan bir provizyon alın de...

Devamını oku