09 Ekim
#12753665

Acıbadem Hastanes Diş Bölümü'nde Umursamazlık

8 Ekim Salı Günü için Diş bölümünden A** bey'den diş çekimi için randevu aldık. Öncesinde F ***hanım'a ve Acıbadem yetkililerine defalarca annemin tansiyon ve ritm bozukluğundan kaynaklı çarpıntısı olduğunu söylememe rağmen A** bey'in yanındaki T** asistan kaba bir şekilde senin bir şeyin yok, bizim tansiyon aletimiz yok, biz ölçemeyiz diye ifade kullanıyor.


Gidip yukarıda ölçtürseydiniz diye kabaca akıl veriyor. Acıbadem Atakent hastanesine güvenip giderken A*** bey ve T*** asistanın umursamaz halleri hastaneye olan güvenimi tamamen bitirmiştir. Annem sonrasında tansiyonunu ölçtürdüğünde 17-9 çıkıyor. Utanmadan yüksek tansiyonla diş çekimi yapılacaktı. Bu sorumsuzluğun peşini bırakmayacağımı, t*** denen asistanın kaba konuşmalarını, kurumsal olan Acıbadem Atakent Hastanesi yetkililerin gerekeni yapmasını acilen istiyorum. 300 TL muayene ücreti alıp hastalarınızla bu şekilde kabaca konuşamazsınız.

Fatih Fatih 2.785 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi09 Ekim

    12753665 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları