19 Şubat 2013

Acıbadem Hastaneleri Yemekleri Kötü!

Yaklaşık 6,5 aylık süreçte Acıbadem Maslak Hastanesi'nde tedavi görüyoruz ve en büyük sıkıntımız Yemek konusundaki hem hijyen,hem özensizlik hem de yiyeceklerin son derece kötü oluşundan şikayetçiyiz.Kaç kez bildirdik hatta yemek bölümünden sorumlu müdür bile geldi tüm şikayetlerimizi bildirdik ama halen aynı !

Yemeklerden kıl çıkıyor,sebzeler lezzetsiz,etler simsiyah kaskatı geliyor,patatesler de kaç günlük Allah bilir.Artık kendi yemeğimizi evden getirir olduk.Avrupa'nın en iyisi denen bir hastaneye yakışmayan yemek bölümü bizi hakikaten ziyadesiyle rahatsız ediyor.Sonuçta para ödüyoruz en iyi hizmeti almak hakkımız diye düşünüyorum.

Banu 412 Okunma

Cevaplar

  • Banu20 Eylül 2013

    Şikayetim sonrasında yemek müdürü epey iLgiLendi teşekkürLer...

  • Banu19 Şubat 2013

    Teşekkür ederim inşaaLLah bir kökLü bir çözüme kavuşur...Hastanenizde 3 ameLiyat geçirdi yakınım ve dördüncüyü de geçirecek şimdiden yemek konusunu düşünüp üzülüyoruz o kadar sinirLerimiz bozuLdu yani...

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın İlgili, 1637389 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön