12 Şubat 2014

Acıbadem Hastaneleri Ödeme Yaptığım Halde İcraya Verdi

Acıbadem Hastaneleri'nde 22.10.2012 tarihinde eşim bir ameliyat geçirdi. Ameliyatın bir kısmını özel sağlık sigortamız karşıladı. Karşılamayan kısmını ise hastane çıkışında kesilen faturaya istinaden ödedik. 6 ay sonrasında ameliyatı yapan doktor (hastanenin doktoru değildi dışarıdan gelmişti) hastaneden parasını tam alamadığını ve bu tutarı bizim ödememizi istedi. Biz böyle bir şeyin mümkün ve mantıklı olmadığını, sorununu hastane ile halletmesi gerektiğini, bizim tüm faturayı ödediğimizi söyledik. Telefonu kapattı. Ardından bize hastane tarafından hiç bir bildirim yapılmadan icra yazısı geldi. Ekinde neye istinaden bilmediğimiz Nisan 2013' de kesilmiş bir fatura var. Ödeyeceksiniz diyorlar.

Münevver 457 Okunma

Cevaplar

  • Münevver17 Şubat 2014

    Konu hakkında dönüşleri halen kayıtlarında borcumuz göründüğü ve bunu ödememiz için yasal işlem başlattıkları şeklinde. Eşim aynı grubun International hastanesinde 09 Şubat 2013 tarihinde 3 gün yattı ve sonra yine bize kesilen faturayı ödeyip hastaneden ayrıldık. Ben aynı Acıbadem Bakırköy şubesinde Kasım 2013 tarihinde operasyon geçirdim. Buradan anlıyoruz ki 1 yıl sonra bizi arayıp kayıtlarımızda borcunuz görünüyor deyip icraya verebilecekler. Bizde hakkımızı yasal yollardan arayacağız ve gereken tüm birimlere şikayetimizi ileteceğiz.

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın İlgili, 2291174 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön