17 Nisan 2013 #1747999

Acıbadem Hastaneleri Kanserli Hastaya İlgisizlik!

Kayınvaldem yaklaşık 1 yıldır göğüs ve karaciğer kanseri. Biz Acıbadem Hastanesine bir tanıdık vasıtası ile geldik. Bizi Doç. Dr. **'e yönlendirdiler. Kendisi pet tarama ve biyopsi sonrası bize önce korkulacak bir şey yok, hastanızın kanser türü çok yavaş ilerliyor dedi ve iğne tedavisine başladı.


Annem 8 ay bu tedaviyi görmesine rağmen durumu kötüleşti. Doktor bu süreç boyunca hastayla doğru düzgün ilgilenmediği gibi, hemde tedavi iyi gidiyor dedi. Şimdi kayınvaldem yoğun bakıma düştü. Böbrekler iflas etti, karaciğer yetmezliği başladı. Doktor şimdi önce söylediklerini inkar etti, hiçbir şey yokmuş gibi davranarak hastanın takibini başka bir doktora devretti.

Süleyman 346 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman06 Haziran 2013

  Kayınvalidem Saliye Kural 23.05.2013 tarihinde hakkın rahmetine kavuşmuştur.

 • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi04 Haziran 2013

  1747999 nolu bildirim ile ilgili; Hastamıza konuyla ilgili telefon kanalı ile dönüş yapılmış ancak ulaşılamamıştır. Saygılarımızla.

 • Süleyman20 Nisan 2013

  Sağolsunlar ilk işlem olarak kayınvaldemi başka bir hastaneye sevk edip tümüyle hastayı bıraktılar. Hatalarını telafi etmeye çalışıp özür dileneceğine hasta tümüyle bırakıldı. Sonuç: Kayınvaldem şimdi başka bir hastanede can çekişiyor.

 • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi17 Nisan 2013

  Sayın İlgili, 1747999 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön