24 Ocak 2014 #2254280

Acıbadem Hastaneleri Haksız Ücret Talep Ediyor

4 hafta önce evde düşüp kırdığım parmağım için Kozyatağı Acıbadem'e gittim. Parmağımın halini gören danışmadaki arkadaş acile yönlendirdi. Acilden giriş yapmış olmamıza rağmen bizden doçent farkı ile doktor ücreti alındı. Acil doktorunun vasfı umurumda değil polikliniğe gidip de doçente muayene olmak istiyorum demedim ki. Üstüne poliçemdeki 30 seanslık fizik tedavi hakkımın ,15 günü için de %20 katılım payı 1700 tl ödeyeceksiniz denildi. Toplam tutar ne kadar diyorum 2500 tl diyorlar peki %20'si 1700' mü eder diyorum cevap yok. Bir de ben Acıbadem Sigorta sahibi olduğum için normal fiyat üzerinden indirim alıyorum ve onun %20'sini ödüyorum. Sorgulamasak paramızı alacak.

Tuba 918 Okunma

Cevaplar

  • Tuba26 Şubat 2014

    Poliçemde düzeltme hala yapılmamıştır! Acıbadem yetkilileri aradığında da durumu izah ettim. Kırık nedeniyle hastaneye gittim. Acile bile kendileri yönlendirdiler, kafama göre acilden giriş de yapmadım! Sonra sigorta danışmanımdan, poliçemden doçent farkı ile doktor muayene ücretinin kesildiğini öğrendim. Doktorun kendisi bile böyle bir ücretin alınmaması gerektiğini belirtmişti o gün! Buna rağmen de o para kesildi! Hala da bir düzeltme söz konusu değildir !

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi24 Ocak 2014

    Sayın İlgili, 2254280 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön