03 Haziran 2013

Acıbadem Hastaneleri Gereksiz Tedavi Yöntemleri

Dün gece 12 sularında gittiğimiz Kadıköy Acıbadem hastanesinde 10 günlük bebeğimde sırf fazladan para alabilmek için gereksiz istenen tahliller ve personelin deneyimsizliği ve yetersizliği yüzünden çocuğum resmen saatlerce işkence çekti hastanenizde çocuk doktoru göbek kanaması için gittiğimiz acil bölümünde çocuğum sarılık olmadığı halde sarılık testi yaptırmış .


Aasıl önemli olan kandaki iltihap seviyesine hemşirelerin kan alamama becerileri yüzünden çocuğumun bacağını delik deşik ettiler.personeller deneyimli olmadığı gibi 3 tüp almaya çalıştıkları kanın 2 tüpünün tahlil sonuçlarına yeterli olmadığını söyleyip saatlerce bizi bekletip sonuç alamadılar.

Seçil 833 Okunma

Cevaplar

  • Seçil07 Haziran 2013

    Fatura tarih ve saati 02/06/2013 02.28 dair yardımcı olacaksa bulunmasına fatura No:743909 ödeme yaparken bile sistemleriniz arızası olduğu için karttan çekim yapamadıklarını para çekip gelmemi işletiler 10günlük bebeğimle ve lohusa halimle bukadar ödenen paraya devlet hastanesinde bile böyle muamele görülmemektedir.çocuğumun giriş yapıldığı ad rüzgar emir tiktaştır.

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi03 Haziran 2013

    Sayın İlgili, 1831103 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön