17 Nisan 2013 #1749168

Acıbadem Hastaneleri Doğum Kursları Hakkında Bilgilendirme!

9 Ay önce doktorumuzu ve hastanemizi seçerek başladığımız hamileliğimizi Acıbadem Kalitesini göz önünde bulundurarak rahat ve güvenli olarak hayal etmiştik. Fakat doğum kursları hakkında net bir bilgileri mevcut ne de attığım mesajlara maillere geri dönüş yapıyorlar.


Doğumuma 1 ay kaldı hala ilgilenen yok. Çalışan bir hamileyim, bu şehrin hamilelerinin çoğunun olduğu gibi, en azından hafta sonları da kursları olması gerektiğini düşünüyorum. Olsun ya da olmasın en azından bu hastaneyi seçtiysem bilgilendirilmeyi hak ediyorum. Çok yazık bir zaman geçirdim yanarım ona yanarım.

Hayal 376 Okunma

Cevaplar

  • Hayal22 Nisan 2013

    Şikayetime sadece Kadıköy Hastanesinden Sibel Hanım Cevap verdi. İlgili kursların sadece Fulya* Hastanesinde olduğunu Cumartesi günleri olduğunu söyledi. Fulya hastanesinden saat ve bilgi almak için sabahtan beri bölümü arıyorum. (5 saat oldu hala kimseye bağlanamadım.) Kimse telefona bakmıyor. Bakanlar da açıp telefonu kapatıyor.

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın İlgili, 1749168 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön