17 Ocak 2014

Acıbadem Hastaneleri Check-up İptalini Yapmıyor

Yaklaşık 10 ay önce her zaman iptal edilebileceği söylenerek binbir türlü dil dökmeyle check-up paketi satın aldım. Daha sonra bu paketi kullanmak için zamanım olmadığını ve bulunduğum yere Acıbadem Hastanesi'nin uzak olduğunu(şehir değiştirmem gerekiyor) belirtip iptal ettirmek istedim. İlk telefona çıkan şahıs ücretin tamamını alabileceğimi söylemesine karşın, daha sonra arayan şahıs böyle bir uygulama olmadığını artık çok geç olduğunu falan söyledi. Artık hizmeti satın almışsınız kullanmasanız bile paranız yandı dedi. Böyle profesyonel bir firmanın bir hizmeti sattım, oldu-bitti yapması ve buna tamah etmesi beni çok şaşırttı. Sonuç olarak ne iptal ediyorlar, dolayısıyla da ne de paramı da veriyorlar.

Ahmet 827 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet22 Ocak 2014

    Hiçbir çözüm üretmedikten sonra görüşülsün ne faydası var ki.Malesef yapamayız deyip ilgilendiklerini söylediler.Telefondaki görevliye de belirttiğim gibi Acıbadem hastanelerini ne tercih ederim bundan sonra ne de yakınlarıma tavsiye ederim.Zaten gözlemlediğim kadarıyla yeni fiyat politikanızdan ötürü de hasta sayınızda ciddi bir düşüş var.

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sayın İlgili, 2240314 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön