20 Mart 2013 #1696192

Acıbadem Hastaneleri Check-Up Bedelini Vermiyor!

Eşim Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleri A.Ş.’ne ait telefon numarasından Ekim ayında aranmış ve Acıbadem Sağlık Grubu’na ait hastanelerdeki check up hizmetinden yaralanmak isteyip istemediği sorulmuştur. Eşim kendisi ve benim için toplam 750,00 TL tutarındaki bedelin kredi kartından çekilmesine izin vermiş buna rağmen bir gün arayla 750,00 TL ve 712,50 TL tutarında iki check up bedeli çekilmiştir.


O günden bu yana Acıbadem mobile ait numara tarafımızca defalarca aranmış ve söz konusu check up bedelinin kullanılmayacağı bu nedenle kredi kartından çekilen tutarın tarafımıza iadesi talep edilmiş ancak bugüne değin geri dönüş olmamıştır.Konuyla ilgili olarak Acıbadem Mobile tarafımızca ihtarname gönderilmesine rağmen 1 aydır ne para iadesi ne de cevap verilmiştir.

Gülbahar 290 Okunma

Cevaplar

  • Gülbahar29 Nisan 2013

    Eşime telefonla geri dönüş yapılmış ancak check up bedelinin 300 TL tutarındaki kısmının iade edilebileceği ve check up süresinin 2015 yılına kadar uzatılabileceği teklifi getirilmiştir. tarafımızca ödenen bedelin tamamının en kısa sürede iadesi talep edilmiş ise de olumlu cevap alınamamıştır. özetle şikayetim devam etmektedir.

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi11 Nisan 2013

    1696192 nolu bildirim ile ilgili; Hastamıza konuyla ilgili telefon ile dönüş yapılarak, detaylı bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi20 Mart 2013

    Sayın İlgili, 1696192 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön