01 Şubat 2016

Acıbadem Hastaneleri Atakent Hastanesi Hakkında!

Markasının güvenilirliğine hizmetin kaliteli olacağı kanaatiyle yeni doğan bebeğimi ve beş yaşında olan oğlumu bu hastaneye götürüyordum, fakat artık sorunlardan bıktım. benim gibi bir sürü kişide aynı şeyden şikayetçi. Hastaneye girdiniz otopark tamamen inşası bitmemiş on beş dk dolandıktan sonra şanslıysanız yer buluyorsunuz on beş dk dolaştınız randevuya geciktiniz geciktiğiniz için cezalandırılıyorsunuz. bir buçuk saat muayene girmek için bekletiliyorsunuz! Üstelik bebeğim 4 aylık ve bir sürü hasta insanın çocuğun öksürük hapşırığıyla sağlıklı olan çocukta mikrop almış olarak bu süreçten bir güzel virüsle ayrılıyor. Ne için aylık muayene olacağız bedava mı? Hayır bayağı da yüklü meblağ.

Özlem 1.236 Okunma

Cevaplar

  • Özlem02 Şubat 2016

    Markasının güvenilirliğine hizmetin kaliteli olacağı kanaatiyle yeni doğan bebeğimi ve beş yaşında olan oğlumu bu hastaneye götürüyordum fakat artık sorunlardan bıktım benim gibi bir sürü kişide aynı şeyden şikayetçi. Hastaneye girdiniz otopark tamamen inşası bitmemiş on beş dk dolandıktan sonra şanslıysanız yer buluyorsunuz on beş dk dolaştınız randevuya geciktiniz geciktiğiniz için cezalandırılıyorsunuz bir buçuk saat muayene girmek için bekletiliyorsunuz! Üstelik bebeğim 4 aylık ve bir sürü hasta insanın çocuğun öksürük hapşırığıyla sağlıklı olan çocukta mikrop almış olarak bu süreçten bir güzel virüsle ayrılıyor. Bilginize

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi01 Şubat 2016

    Sayın İlgili, 4753170 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır.  Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön