19 Şubat 2013

Acıbadem Hastaneleri Acil Hizmete Fahiş Ücret!

08. 02. 2013 kardeşim şakalaşırken göğsünden (kaburga) rahatsızlandı. Eskişehir Acıbadem Acil servisine gittik. Kardeşim bankada görev yapıyor ve sağlık sigortalı Acil Doktoru röntgen çekti. Akabinde bize bilgi verilmeden tomografisi de çekildi. 30 dakika sonra sonuçlar geldi. Merak edilecek bir şey yok dendi. Merhem ve ağrı kesici verildi.

Ben ücret vermeyeceğiz zannederken 1. 016 TL fatura çıkartıldı ve bunun 300-TL'sı kardeşimden tahsil edildi. Doktor hanım vakayı acil vaka olarak görmemiş. Biz kaburgasında kırık var diye acil hastaneye gitmeyip nereye gideceğiz. İkincisi niye tomografi çekiyorlar. Doktor röntgende tespit yapamıyor mu? Sonuç alamazsam konuyu Sağlık Bakanlığına da bildireceğim.

M.aykut 650 Okunma

Cevaplar

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi02 Mart 2013

    1641987 nolu bildirim ile ilgili; Hastamıza konuyla ilgili telefon ile dönüş yapılarak, detaylı bilgi verilmiştir. Saygılarımızla

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın İlgili, 1641987 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön