10 Eylül 2013

Acıbadem Hastaneleri'nin Yanlış Tedavi Yöntemi Manevi Ve Maddi Kayıp Açtı!

Bursa Acıbadem Tüp Bebek Merkezine Tüp bebek için tedaviye başladık. İlk denememizi gerçekleştirdik ve negatif çıktı. İkinci deneme için doktorumuza (Doç. Dr. Ş** Z**) gittiğimiz de bize bir deneme daha yapılmalı dedi. Biz araştırmalarımız sonucu HSG filminin çekilmesinin durum tespiti açısından çok önemli olduğunu öğrenmiştik .Doktorumuzu bunu sorduğumuzda bunu 2. deneme de başarısız olursa isteyeceğiz dedi!

Biz yine de HGS filmi çektirdik ve sonuçta tüpler de iltihap çıktı! Rapor sonucu şu an için ne normal de, ne de tüp bebek yöntemi ile bebek olma şansımız nerede ise sıfırmış! Manevi ve maddi kaybımızın sorumlusu Acıbadem Hastaneleri 'dir!

Fatih 671 Okunma

Cevaplar

 • Fatih 22 Haziran 2015

  Göndermiş olduğum evrakları dahi hala geri göndermediler, dönüş yapacaklarını söyledikleri hal de de hala geri dönmediler... İşler iyi giderken herkes yanınızda kötü gittiğinde ise kimse kalmıyor!

 • Fatih 05 Şubat 2014

  Hiç bir gelişme yok, Bursa Acıbadem Hasta hakkalırındaki bayan tekrar dönüş yapacağını söylemesine rağmen bir daha aramadı veya mail gelmedi. Kendilerine evrak gönderdiğim halde geri dönüş yapmadılar ve evraklarım da hala onlarda!

 • Fatih 16 Eylül 2013

  Bana geri dönüş yapılmış kısmen durum kabul edilmiş fakat maddi kaybım için herhangi bir çözümleri olmamıştır! Toplam da 7 bin liralık boşa giden harcamamın telafisi için alternatif bir önerileri yoktur! Tüp bebek düşünenler kesinlikle bu yazdıklarımı göz önünde bulundursunlar, yoksa çok kişi daha mağdur olacaktır!

 • Acıbadem Sağlık Grubu Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sayın İlgili, 2003815 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön