14 Ekim 2013

Acıbadem Hastaneleri'ndeki Doktorun Yanlış Yönlendirmesi !

Acıbadem Bakırköy Dr. N** D**'nin yönlendirmesi ile 1 ay önce ameliyat oldum. Ameliyat sonrasında yaşadıklarımdan beni eksik ve yanlış bilgilendirdiği anlaşıldı. Sadece 1 kez kontrole çağırdı. Bir daha gelmeyecek miyim dediğimde ise gerek yok ağrın olunca ağrı kesici alırsın dedi ve yolladı. Sonraki hafta 1 geceyi Acıbadem Beylikdüzü acilde geçirdim sonrasında da 4 gün** Hospital 'de çok ağır ilaçlar/morfin türevi kullanarak yatmak zorunda kaldım.

Nörolog operasyon sırasında sinirlerin hasar gördüğünü söyledi. Bu arada ben vücudumda bir sürü hasara yol açan Kortizon, morfin türevi ilaçlar, antibiyotikler, ağrı kesiciler, sinir hasarı için Lyrica kullanmak zorunda kaldım.

Aygul 1.329 Okunma

Cevaplar

 • Aygul13 Mayıs 2014

  Acıbadem bununla ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmediğini hiç bir hataları olmadığını iddia etti. Acıbadem hastane değil, ticarethane, bunlar da doktor değil tüccar . Uzak dursun insanlar.

 • Aygul30 Ekim 2013

  Burnumdaki yara hala iyileşmedi, kanlı ve iltihaplı sekresyon devam ediyor. Tedavimi başka bir hastanede gittiğim KBB operatör doktoru takip ediyor. Acıbadem Hastanesi ne kendi kurumunun ne de doktorunun hatasını kabul etmiyor. Halbuki kendi kuruluşları olan International Hastanesi'nde yattım ve teşhis ile tedaviyi kendi doktorları (Nörolog ve Dahiliye uzmanları) yaptı. Güneş sigorta ameliyat sonrası sorun olduğu için tedaviyi ödemeyi kabul etmedi, Allianz ise ikinci operasyonu ödememek koşulu ile kabul etti. Yara iyileşince burnumda oluşacak delik de cabası.Sağlık Bakanlığına da şikayet ettim. Hastane yönetimi bu başıma gelenleri telafi etmeyi bırakın özür bile dilemedi.

 • Aygul22 Ekim 2013

  İnternational Hastanesinden taburcu olduktan sonra başka bir hastanede KBB Operatör Doktora gittim. Doktor "ameliyat sonrası burnunuzda yara oluşmuş, ameliyat sonrası takibiniz yapılmamış. Bu yaranın iyileşmesi zaman alacak ve sonrasında burnunuzda bir delik oluşacak dedi.Üstelik oluşacak delik için de yapılabilecek birşey yokmuş çünkü operasyonlar başarılı olmuyormuş.Zaten özel sağlık sigortam da doktor hatası olduğu için 2. operasyona onay vermedi.Çektiklerim ve aldığım onca ilacın zararı yetmezmiş gibi hala burnumdaki yara yüzünden acı çekiyorum ve Acıbadem Hastanesi Hasta İlişkileri arayıp, kendi hastanelerinin Nörolog doktoru tomografi ve MR sonrası nörolojik değil dediği halde dalga geçer gibi ağrılarınız Nörolojik olabilirmiş ama "kontrole gelebilirsiniz" diyor.Başıma bu derdi saran hastanenin doktoruna kontrole gidecekmişim, kim gider Allahaşkına?

 • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi14 Ekim 2013

  Sayın İlgili, 2064156 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön