07 Nisan 2014

Acıbadem Hastaneleri'ndeki Doktorun Büyük Hatası.

Gözlerinin aşırı çapaklanması ve burun akıntısı şikayetleri ile Acıbadem Hastaneleri - Kocaeli aciline 04.04.2014 Saat 00:30 (gece yarısı) götürdüğümüz 19 Aylık bebeğimize nöbetçi çocuk doktoru göze sürmek üzere Stafine Krem – (12 saatte 1'er kez göz kapaklarının iç kısmına) yazdı ve bu korkunç hata tesadüf eseri nöbetçi eczanede ortaya çıktı.

Doktorun aksine Stafine Kremin göz için olmadığını ve göze asla sürülmeyeceği konusunda bizleri eğer eczacı hanım uyarmasaydı bebeğimizin gözlerine uygulayacaktık. Eczacının kararlı tutumu üzerine hastaneyi arayıp doktora ulaştığımızda yanlış ilaç yazdığı ortaya çıktı ve onu Fucithalmic göz kremi ile değiştirdi.

Mehmet 700 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet15 Mayıs 2014

  NE İŞLEMİ BAŞLATTINIZ DA BİR AYDAN FAZLADIR SONUÇLANDIRAMADINIZ?

 • Mehmet15 Mayıs 2014

  "Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır." PES DOĞRUSU, NE DE KURUMSAL BİR CEVAP ! DÖNMEYE YÜZÜNÜZ ZATEN YOK. AYRICA DÖNMEYİN ZATEN.

 • Mehmet15 Mayıs 2014

  Kendi masum yavrunuzun başına benzer bir şey gelse siz ne düşünürdünüz? Benim yorumum da aynı. Sorumsuz insanlar ordusu. Böyle bir hatayı kabullenmek imkansız.

 • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi07 Nisan 2014

  Sayın İlgili, 2381551 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön