25 Mart 2013

Acıbadem Hastaneleri Yanıltarak Satış Yapıyor!

18 Mart tarihinde Acıbadem Mobil Sağlık'tan aranarak, hastanelerinde ameliyat olduğum için büyük bir indirim kazandığım belirtildi ve buna inanarak evde sağlık hizmet ve check up hizmetlerini hem kendim hem de ailem için satın aldım. Kredi kartı limitimin tamamı bu alışverişim ile doldu ve sırf bu indirimi kaçırmamak adına kendimi böyle bir maddi yükün altına soktum.

Ancak ertesi gün araştırdığımda bana sunulan fiyatların hiç de indirimli fiyatlar olmadığını, standart paket ücretlerinin aynısı olduğunu öğrendim. Defalarca aramama rağmen ne bana satışı yapan kişi ile görüşebildim ne de iptal talebime geri dönüş yapıldı. Muhatap bulamadıkça da yanıltılmış hissediyorum.

Sedef 355 Okunma

Cevaplar

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi11 Nisan 2013

    1705514 nolu bildirim ile ilgili; Hastamıza konuyla ilgili telefon ile dönüş yapılarak, detaylı bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

  • Sedef29 Mart 2013

    Buradaki ilanımla ilgili olarak bir geri dönüş olmadı. Defalarca aramalarım ve birim yöneticilerine attığım mailler sayesinde bazı geri dönüşler oldu. Bu geri dönüşlerde iptal görüşmesi yaptık, aldığım check up hizmetlerini iptal ettiklerini söylediler. Daha sonra günlerce alınan tutar iade edilmeyince yine aramak zorunda kaldım ve bu sefer de sistemde herhangi bir iptal göremediler!!!Bunun adı yalan değil midir? bunun üzerinden günler geçti ve hala tüm aramalarıma ve yazışmalarıma rağmen, ne yaparsam yapayım sözleşmede açık ve net bir şekilde yazdığı halde hakkım olan iptal işlemini yapamıyorum ve benimle dalga geçildiğini düşündürten durumlarla karşılaşıyorum. Ben böyle büyük bir grup şirketinde böyle bir rezalet tahmin edemezdim. Birim yöneticilerine mail attım, o bile dönmedi. Bu nasıl bir müşteri ilişkileri yönetimi??? O kadar pişmanım ki bu alışverişi yaptığım için, yakın bir zamanda Acıbadem Hastanesi'nde büyük bir ameliyat geçirmiş olmama rağmen bir daha asla Acıbadem'den hizmet almayacağım ve bunu da ilgili-ilgisiz herkesle paylaşacağım.

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi25 Mart 2013

    Sayın İlgili, 1705514 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön