23 Ocak 2014

Acıbadem Hastaneleri Satarken Süper, İade Ederken Fiyasko.

19/12/2013 tarihinde Acıbadem Hastaneleri'nden aldığım check-up ürününü, ödeme koşullarının bana belirtildiği gibi olmaması nedeniyle bir sonraki gün iptal ettirmek için aradım. O gün bugündür hala arıyorum. Arama sırasındaymışım ama bu nasıl bir sıraysa 1 aydır gelemedi. İnternet sitelerinden de giriş yaptım ama sanırım gönderilen mesajlar oradan evrene gidiyor. Çünkü yine kimsenin umurunda olmadım. Telefon sayısını yazmıyorum bile. Bu arada "bankadan iade bekliyoruz" gibi güzel bir lafı da söylediler ama yanıt bekledikleri banka çalıştığım banka olunca, iade için yaptıkları bir talep olmadığını öğrenmem de sadece 5 dk. aldı. 1 ayın sonunda o kadar sıkıldım ki artık buraya da yazayım dedim.

Hilal 331 Okunma

Cevaplar

  • Hilal 03 Şubat 2014

    Acıbadem'den aradılar ve iade yapılacağını söylediler. Ama bu sefer de 1 haftadır iade için bekliyorum. En son cuma günü için iade işlemini yapıyoruz dediler ama şimdi kontrol ettim, hala iade yok...

  • Acıbadem Hastanesi Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın İlgili, 2252884 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön