03 Mayıs 2013

Acıbadem Hastaneleri Raporu Yanlış Yazdılar!

30. 03. 2013 tarihinde Ankara Acıbadem Hastanesinde muayene için gittim. Hasta bilgilerini
yazarken 1 yıldır tedavi gördüğüm troid hastalığımı yanlışlıkla 4 yıldır tedavi görüyor şeklinde belirtmesi nedeni ile sigortalı olduğum Allianz Sigortadan troidlerimle ilgili muafiyet uygulanmasına sebep olmuştur.

Ertesi hafta Allianz sigortadan troid hastalığı ile ilgili muafiyet uygulandığına dair yazı gelmiştir, Allianz sigorta şirketini aradığımda işlemin Acıbadem Hastanesi tarafından düzeltilmesi gerektiği iletilmiştir fakat 12. 04. 2013 tarihinde Hastaneniz personeli ** hanım ve ** hanım aranmış konu aktarılmış ve kendilerinin dönüş yapacağına dair söz alınmış ancak bu güne kadar hiçbir geri dönüş olmamıştır.

Zeren 401 Okunma

Cevaplar

  • Zeren 08 Mayıs 2013

    Ankara Acıbadem'den aradılar.Yanlış yazılan doktor raporunun düzeltilerek Allianz Sigorta şirketine bildirileceği bilgisi verdiler.Elimde teşhisin 1,5 yıl önce koyulduğuna dair doktor raporu tahlil sonuçları var.Avukatıma danıştım %100 haklıyım.Yasal yollara başvurmadan sorunun düzeltilmesini talep ediyor ve Acıbadem hastanesinden geri dönüş bekliyorum.

  • Acıbadem Sağlık Grubu Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, 1775184 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön