Acıbadem Hastaneleri Personel Davranışı.

Mert K. |

20.11.2014 tarihinde 2 yaşındaki çocuğumuzun gece ateşlenmesi sonucunda Acıbadem Fulya Hastanesine gittik ve çok pişman olduk. Doktor çok saygısız ve çocuk psikolojisinden hiç anlamıyor. Doğal olarak korkmuş olan bebeğimize "bu hep böyle mi ağlar mı? " diye konuşması ve biz laboratuvar işlemleri için koşuşturması, o kadarını personel olmasına rağmen, muayene 280 TL + tahlil 220 TL = 500 TL aldıktan sonra bir de tahlil sonuçları için aradığınızda ve mail olarak atabilir işimiz dediğimizde o benim görevim değil demesi ve tavrı çok kötü idi. Bir daha asla bu hastaneye gitmem ve tavsiye de etmem. Çocuk Doktoru A*** Ö. beni bu hastane bakışımı değiştirmiştir maalesef.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert K.
  24 Kasım
  13:07

  Hastane konu ile ilgili işlem başlatığını yazmış , görmemişim ! dolayısıya önce yazdığım değerlendirmemi şimdilik geri alıyorum, sonuca göre tekar değerlendirmeyi düşünüyorum !

 • Mert K.
  24 Kasım
  13:04

  Acibadem hastanesi malesef herhangi bir girişimde bulunmamıştır. Demek ki yönetim kadrosu da bu yapılan saygızlığa göz yumuyor veya olayın böyle olmadığını düşünüyor ? Oysa ben az bile yazdım yerin kısıtlı olmasından dolayı !

 • 21 Kasım
  10:34

  Sayın İlgili,

  2838616 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. 

  Saygılarımızla.