17 Nisan 2013

Acıbadem Hastaneleri Operasyon Sonrası Bilgilendirme!

Genel anestezi ile yapılan, oğlumun sünnet operasyonu sonrası başlayan kanama sonrası "dikiş açılması" şeklinde nitelendirilen sebepten dolayı -genel anestezi ile- 2.bir operasyon yapıldı. 2. operasyon ameliyat raporu verilmedi. Sonrasında Kozyatağı şubesine ulaşıp bu 2. opr. hakkında bilgi almak istedim.

İlgili kişiden aldığım bilgiye göre(ismi **Bey imiş) farklı bir operasyon kaydı gözükmüyor. Kayıt yok ancak 2. operasyon için anestezi onay formu imzalatılmak istendi, imza vermedim, zira basit bir müdahale olacağı söylenmişti. Kısaca anestezi uygulanan operasyon kayıtlarda mevcut değil. İşin ilginci **Bey raporu bana ulaştıracağını söyledi!Olmayan rapor nasıl düzenlenecek?

Taskin 430 Okunma

Cevaplar

  • Taskin 25 Temmuz 2013

    sorunumu gidereceklerini bildirdiler ancak hala ek operasyona ilişkin raporu göndermediler.sanirim cerrahi bir hata yapildi ve hastane yönetimi de bu durumu görmezden geldi.zira halkla ilişkiler yetkilisinin "mutlaka" dediği ve soz verdiği bir rapor mutlaka cikardi. dr. varol sehiralti'na mümkünse sünnet operasyonlari yaptirilmasin,tibbi acidan operasyonlarinin risk derecesi artmis durumda.

  • Acıbadem Sağlık Grubu Temsilcisi09 Mayıs 2013

    1747541 nolu bildirim ile ilgili; Hastamıza konuyla ilgili telefon ile dönüş yapılarak, detaylı bilgi verilmiştir. Saygılarımızla.

  • Acıbadem Sağlık Grubu Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sayın İlgili, 1747541 nolu bildiriminize istinaden gerekli işlemler başlatılmıştır. Konu ile ilgili en kısa sürede tarafınıza geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön